.
Фон
Пресс-формы для изготовления стройматериалов
Кирпич пустотный лего
Пресс-форма для блока
Статьи
Полировальные станки
Пресс полуавтомат для изготовления кирпича и плитки
.

Модульні системи Gerbor

« Назад

01.05.2020 00:19

Що ж собою являють так звані гардеробні кімнати? По суті, це приміщення в квартирі або будинку, спеціально відведений для зберігання одягу. Рекомендуємо почитати як правильно вибирати міжкімнатні двері на сайті https://lux-mebli.net/g7286831-modulni-sistemi-gerbor. Звичайно ж, не всі люди в нашій країні можуть дозволити собі виділити цілу кімнату під гардеробну, тим більше, далеко не завжди це практично, а для кого-то і зовсім не потрібно. Напевно, більшість людей до сих пір зберігають свої речі в звичайних шафах і комодах, у вбудованих шафах. Але останнім часом у більш-менш заможних людей спостерігається тенденція до організації спеціальних гардеробних кімнат для належного зберігання свого одягу.

statja-garderobnya-001

Сучасні гардеробні кімнати

Часто ще на стадії будівництва люди не знають, як спланувати приміщення і скільки місця виділити для розміщення вбиральні. Природно, якщо площа забудови більша, можна відвести для гардеробної кімнати велике за площею простір. Але зазвичай дизайнери проектів рекомендують організовувати для розміщення вашого гардеробу кімнатку від 10 до 12 кв. метрів. Цього має бути цілком достатньо, щоб розмістити речі, що належать родині з чотирьох або п'яти осіб. Якщо говорити про планування, то краще, якщо ваше приміщення під гардеробну кімнату матиме прямокутну форму з висотою близько двох з половиною метрів. Це оптимальний варіант з точки зору практичності. Також необхідною умовою для ефективного зберігання одягу в гардеробній є вентиляція.

Залежно від того в якій частині будинку буде розміщена ваша гардеробна кімната в ній так чи інакше організовується простір. У вбиральні для упорядкування речей можна встановити спеціальні шафи-купе. Крім одягу в гардеробних зберігають взуття, постіль, інші речі. Якщо ви маєте можливість відвести для вбиральні багато простору, то тут можна зберігати в спеціально відведених для цього місцях або ящиках будь-які предмети, починаючи від вудок і закінчуючи сноубордом або гірським велосипедом.

statja-garderobnya-010

Крім шаф у гардеробній для зручного і практичного розміщення різних речей повинні бути передбачені вішалки для краваток, ременів, ящики або полиці для взуттєвих виробів, сітчасті модулі, секції з вішалками для верхнього одягу, висувні ящики для більш дрібних предметів одягу, наприклад, для білизни. Що стосується вішалок, то вони можуть бути торцевими і поздовжніми. Іноді для зручності в гардеробних кімнатах використовують пантограф. Це ліфт для одягу, яка розміщена на верхніх полицях.

Для зберігання білизни і взуття рекомендується застосовувати сітчасті сітки, які добре провітрюються.Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Я согласен(на) на обработку моих персональных данных. Подробнее
Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.

Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль :
запомнить

.