.
Фон
Пресс-формы для изготовления стройматериалов
Кирпич пустотный лего
Пресс-форма для блока
Статьи
Полировальные станки
Пресс полуавтомат для изготовления кирпича и плитки
.

Крісло мішок груша від виробника Sanchobag

« Назад

18.03.2018 23:48

Що таке крісло-мішок?

Той, у кого є безкаркасні меблі, впевнений, що крісло-мішок це практичність і зручність! А тих, хто ще не відчув переваг нехай прочитає нашу статтю.

Ринок безкаркасних меблів насичений різноманітними формами (крісло мішки, дивани, пуфики) .Такі крісло мішки підійдуть всієї сім'ї! Бін біжи дуже практичні. Що ж їх робить такими практичними? Рівний розподіл навантаження, можливість підлаштується під вас, використання нешкідливого сировини у виробництві, роблять їх максимально корисними для вас. Адже безпека здоровя вашої родини не можна ігнорувати. Для дітей це унікальні іграшки, в яких можна як відпочивати, так і гратися. Замовити крісло-мішок рекомендуємо на сайті інтернет-магазину https://sanchobag.com.ua/blog/krislo-mishok-grusha/.

Безкаркасне крісло підходить не тільки для дітей. Будь-яка людина, посидівши в ньому раз - не забуде цього відчуття тепла і комфорту.

Крісло мішок - це модно і стильно. Можливість вибрати тканину, форму, колір і навіть логотип розуміє ваші шанси на індивідуальність! Крісло-груша - відмінний подарунок на день народження; безкаркасні меблі використовується так само в модних фото студіях; Дизайнери й архітектори творять свої шедеври інтер'єру, використовуючи при цьому крісло-мішок.

IMG_2923_500x507385821

Трохи з історії створення Бін бігу

Все почалося з ідеї, ідеї створити меблі не підпорядковану логіці і раціоналізму. Так народилося поняття «анти дизайну», послідовники такий ідей придумували меблі, що відрізняється за технологією виготовлення і концепції. Але, при бажанні створити щось нове, воно все одно зберегло в собі головну ідею абсолютно будь-яких меблів - зручність!

Називають крісло мішки по різному. Це і пуф, крісло мішок, крісло-груша, і дивне слово бін біг, але суть одна - комфорт, зручність і краса. Приблизно 35 років тому група талановитих молодих людей вирішила втілити в життя мрію про створення безкаркасних меблів, створити меблі без жорсткого каркаса. Так і з'явилося крісло-мішок, що отримало свою назву завдяки відсутності форми як такої, але при цьому приймає форму Вашого тіла і забезпечує максимальний комфорт! В останні роки в цей винахід вдихнули нове життя, і воно знову отримало широку популярність, велике число престижних нагород і призів на різних виставках і ярмарках. Люди не думають над створенням ідеальної форми, вона тепер створюється сама.

bhYJS94rktk_500x50116759

Виготовити якісний Крісло-мішок не так просто!

В першу чергу потрібно виготовляти внутрішній чохол, дуже часто по викрійці зовнішнього. Потім наповнюють його пінополістиролом і одягають зовнішній чохол з більш вподобаного вам матеріалу, виходить не туго наповнений круглими гранулами мішок. Даний наповнювач дуже просто приймає будь-яку зручну для Вас форму і так само успішно змінює її при бажанні сидить або для зручності наступного користувача.Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Я согласен(на) на обработку моих персональных данных. Подробнее
Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.

Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль :
запомнить

.