.
Фон
Пресс-формы для изготовления стройматериалов
Кирпич пустотный лего
Пресс-форма для блока
Статьи
Полировальные станки
Пресс полуавтомат для изготовления кирпича и плитки
.

Карданний вал: опис

« Назад

02.02.2018 13:50

Карданний вал - це назва механізму, який також часто називають карданної передачею або хрестовиною. Суть його роботи полягає в передачі крутного моменту від одного валу до іншого, що перетинає перший в точці центру передачі. При цьому можливо кутове переміщення валів відносно один одного. Такі передачі набули широкого поширення в різних областях діяльності людини, серед яких і сільськогосподарська техніка. Вони особливо ефективні в тих випадках, коли потрібно забезпечення співвісності одного обертового елемента з іншим.

pic_132315576950955224

Карданні вали для сільгосптехніки мають цілу низку специфічних особливостей. Одна з них - це необхідність передавати крутний момент в ситуаціях, коли кути альфа досить великі. Крім того, з метою убезпечити людей від травм, що обертаються компоненти валів повинні бути як слід захищені. Ще одна особливість - причіпні агрегати і їх величезна різноманітність, що має на увазі різні параметри приєднання.

Всі вищезазначені особливості враховані в карданних валах WEASLER. Ця фірма - всесвітньо відомий виробник карданних валів і запчастин для них. Карданні вали для сільгосптехніки WEASLER славляться своєю високою якістю, відповідним ISO 9001: 2008, і різноманітністю асортименту.
У моделей серії AW наступні типи профілю труби: "лимон", "ромашка". У моделей серії AB - трехграннний профіль. Що стосується асортименту деталей, то для кожної моделі власного виготовлення фірма виробляє такі елементи: стандартна хрестовина, вилка, фрикційна муфта, профільована труба, Е-хрестовина зі збільшеним терміном служби і інші.

64

Серед перерахованих вище деталей на особливу увагу заслуговує E-хрестовина. У порівнянні зі стандартною хрестовиною, вона більш стійка до навантажень, більш проста в обслуговуванні, має тривалий междусмазочний інтервал (до 250 годин). В принципі, при нормальному режимі експлуатації, для такої хрестовини буває досить одного мастила за сезон. Додаткові переваги цим хрестовини забезпечують мехуплотненія нового типу, що володіють підвищеною зносостійкістю і стійкістю до дії забруднень.

Використання карданних валів WEASLER в сільськогосподарській техніці від Спрейфорс (оригінал тут) - одна зі складових високої якості його продукції.Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Я согласен(на) на обработку моих персональных данных. Подробнее
Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.

Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль :
запомнить

.