.
Фон
Пресс-формы для изготовления стройматериалов
Кирпич пустотный лего
Пресс-форма для блока
Статьи
Полировальные станки
Пресс полуавтомат для изготовления кирпича и плитки
.

"Последний шанс": Кабмин подготовил для льготников ряд изменений. Как остаться без субсидии

"Останній шанс": Кабмін підготував для пільговиків ряд змін. Як НЕ Залишити без субсідіїЗаступнік міністра соціальної політики України Віталій Музиченко заявил, что в українців залишилось зовсім мало часу, щоб Оформити субсідію з качана опалювальний сезону. Про це ВІН сообщил на бріфінгу.

ВІН зазначилися, что за результатами листопада около 3 миллионов украинцев попросили у держави допомогу. Причем, если порівняті з попереднім роком, то Щотижня звертають на 60% менше тих, что потребують.

Если все ж Субсидія потрібна, то Варто Оформити заявку Вже зараз, щоб розрахунковий период БУВ за повний опалювальний сезон.

"На сегодня Діє норма, яка предполагает, если Звернення щодо оформлення житлової субсидії Надходить в течение двух місяців з качана опалювальний ПЕРІОДУ, в такому випадка Субсидія прізначається з качана опалювальний ПЕРІОДУ. Если обіг виходом зі спливом двомісячного рядок, Субсидія буде розраховуватіся и прізначатіся з місяця, в якому надійшло Звернення. Важліво звернути Рамус, что зараз є Останній шанс для тих, хто бажає Оформити субсідію з качана опалювальний ПЕРІОДУ, тобто з жовтня поточного року, Їм нужно терміново звернути на Отримання такой допомоги ", - заявивши ВІН.

У разі, если українці звернути в Наступний місяці, то допомога буде надаватіся только починаючі з него.

Як повідомлялося Ранее, сума оплати в Жовтні 2019 роки за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії, на одного власника Особова Рахунку склалось 938,9 грн, что на 224,1 грн более, чем у вересні (714,8 грн).

.