.
Фон
Пресс-формы для изготовления стройматериалов
Кирпич пустотный лего
Пресс-форма для блока
Статьи
Полировальные станки
Пресс полуавтомат для изготовления кирпича и плитки
.

Понад 300 тис грн на дитину: В області триває робота относительно забезпечення житлом дітей-сиріт та без батьків

Понад 300 тис грн на дитину: В області триває робота относительно забезпечення житлом дітей-сиріт та без батьків

26 листопада під головуванням заступника голови КОМІСІЇ - директора департаменту СОЦІАЛЬНОГО захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішкі відбулось Засідання КОМІСІЇ з Прийняття решение относительно розподілу между бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад у 2019 году коштів субвенції з державного бюджету місцевім бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та других форм виховання, Наближення до сімейних, забезпечення я житлом дітей-сиріт, дітей, позбавленіх батьківського Піклування, осіб з їх числа.

За результатами проведеного АНАЛІЗУ потреб у коштах, обласна комісія решила схваліті Розподіл додаткової субвенції на виплату грошової компенсації за належні для Отримання житлові приміщення для 12 дітей з метою придбання житла у сумі 3 958,4 тис. грн.

Загаль цьогоріч за рахунок коштів субвенції з державного бюджету 77 дітей зазначеної категорії отрімають копійчану компенсацію для придбання житлових приміщень на суму 25 530,2 тисяч гривень.

.