.
Фон
Пресс-формы для изготовления стройматериалов
Кирпич пустотный лего
Пресс-форма для блока
Статьи
Полировальные станки
Пресс полуавтомат для изготовления кирпича и плитки
.

На початок 2020 року! У "Нафтогазі" назвали гарантованого Ціну на газ

На початок 2020 року! У "Нафтогазі" назвали гарантованого Ціну на газДіректор інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов заявил, что гарантована ціна газу для населення на перший квартал 2020 року складе 5,5 тисяч гривень за 1 тисячу кубічніх метрів. У Цю Ціну не включене ПДВ и тарифи на транспортування.

Як зазнача Фаворов, гарантована ціна базується на ціні законтрактованого "Нафтогазом" ОБСЯГИ газу у 1 мільярда кубічніх метрів Із поставки з 1 січня по 1 квітня 2020 року.

"Зафіксувавші Фізичні ОБСЯГИ та Розуміючи, что необходимо Запропонувати ринковий Механізм для вирішенню рінкової проблеми, ми зафіксувалі ціни за форвардними контрактами на весь перший квартал.

Останні ОБСЯГИ за форвардами зафіксовано 6 грудня. Ми не Хотіли Ранее оголошуваті Цю тему публічно, оскількі це Досить серйозні ОБСЯГИ, и смороду могли зрушіті Ціну проти нас ", - пояснивши ВІН. Що таке форвардний контракт?

Це договір, за Яким одна сторона (продавець) зобов'язується у визначених договором срок Передат товар (базовий актив) іншій стороні (покупцеві) або Виконати альтернативне грошове зобов'язання, а покупець зобов'язується Прийняти та оплатіті цею базовий актив. Нагадаємо, Ранее Зеленський анонсував Зменшення ціни на газ и за опалення

.